פרימיום 👑

Rainsum/GFS ל-10 ימים

• התחזית לאזור הצפון קוזוקרו אבי
  • 596
  • 596
התחזית מיום שלישי 19/11/19 ועד יום ראשון 23/11/19 לאזור ( הצפון ) אצבע הגליל, רמת הגולן, גליל עליון, גליל מערבי, גליל תחתון, אזור הקריות, חיפה והכרמל, אזור כנרת.

יום שלישי : הערב והלילה בהיר, ינשבו רוחות מזרחיות בעיקר בהרים.

יום רביעי : בהיר, הטמפ' ללא שינוי ניכר, עדיין ינשבו רוחות מזרחיות, יותר בהרים, פחות בעמקים.

יום חמישי : בהיר עד מעונן חלקית בעננות גבוהה, הטמפ' ללא שינוי ניכר. ינשבו רוחות מזרחיות, ביום זה נראה שהרוח תתחזק ותורגש גם בעמקים.

יום שישי : מעונן חלקית בעננות גבוהה ובינונית, הטמפ' ירדו ירידה קלה. ינשבו רוחות מזרחיות, נראה שעוצמת הרוח מעט תיחלש ותורגש יותר בהר מאשר בעמק.

שבת : בהיר עד מעונן חלקית בעננות גבוהה, הטמפ' ללא שינוי ניכר. הרוח מזרחית קלה עד מתונה.

יום ראשון : בהיר עד מעונן חלקית בעננות גבוהה, הטמפ' ללא שינוי ניכר. הרוח מזרחית מתונה עד ערה.

עד כאן התחזית ( זוהי תחזית לא רשמית אשר נרשמה ע"י חובב מזג האוויר). קוז'וקרו אבי.
  • הוסף תגובההוספת תגובה מהירה
  • o
  • תודה רבה על התחזית המפןרטת והמושקעת תום
  • 95
  • 95
  • יובש פיעה רוסמן
  • 227
  • 227
השאלה מתי יגמר היובש הזה?
  • היי - כרגע אני לא איש בשורות, עד יום שלישי הבא כולל, לא צפוי גשם קוזוקרו אבי
  • 287
  • 287
ביום רביעי וחמישי הבאים כרגע רואים גשם מקומי, לא משהו רציני בכלל, ולאחר מכן שוב התייצבות במזג האוויר.
בימים שני ושלישי אני רואה כרגע עלייה בטמפ', ירידה בלחות ורוחות מזרחיות חזקות מאוד, ביום שלישי בדרום ובשפלה נראה כרגע על סף השרב קל שיתפתח .
  • פיעה רוסמן
  • 92
  • 92
לפחות שהלחות תעלה היובש הזה לא טוב לי בכלל
אולי תהיה הפתעה בקשר לגשם לטובה
  • o
  • עד שלישי-רביעי אין כלום, ומשם והלאה עד סוף הטווח גם כן אין כלום? נדב
  • 143
  • 143