פרימיום 👑

תודה רבה תום

• התחזית לאזור הצפון קוזוקרו אבי
  • 1,330
  • 1,330
התחזית מיום שישי 17/1/20 ועד יום רביעי 22/01/20 לאזור ( הצפון ) אצבע הגליל, רמת הגולן, גליל עליון, גליל מערבי, גליל תחתון, אזור הקריות, חיפה והכרמל, אזור כנרת.

יום שישי : אחה"צ הערב והלילה מעונן חלקית עם אפשרות לגשמים מקומיים. הטמפ' ירדו. הרוח בעלת רכיב מזרחי באזור התחזית בעוצמה קלה עד מתונה ובהרים יתכן שעד עזה.

שבת : מעונן חלקית עד מעונן ולפרקים עד בהיר, יתכן גשם מקומי( נראה כרגע שרוב היום ללא גשם), הטמפ' ללא שינוי ניכר. הרוח צפון מערבית קלה עד מתונה.

יום ראשון : מעונן חלקית עד מעונן ובמשך היום ירדו גשמים לפרקים מלווים סופות רעמים. הטמפ' ירדו עוד ירידה קלה, בחרמון ירד שלג. הרוח דרום מערבית מתונה עד ערה.

יום שני : מעונן חלקית עד מעונן עם גשם מדי פעם במגמת היחלשות, הטמפ' ללא שינוי ניכר וקר מהרגיל לעונה, בחרמון ירד שלג. הרוח עד הצהריים דרום מערבית עד מערבית ואחה"צ תחוג לצפון צפון מערבית. בלילה הגשם יפסק.

יום שלישי : מעונן חלקית עד בהיר, הטמפ' ירדו עוד ירידה קלה והם יהיו נמוכות מהרגיל לעונה, תנשב רוח צפון צפון מערבית קרה בעוצמה מתונה עד ערה עם משבים עזים. יש אפשרות אולי לגשם מקומי במשך היום, אך המודלים לא סגורים על העניין.

יום רביעי : מעונן חלקית עד בהיר. הטמפ' יעלו מעט.

עד כאן התחזית ( זוהי תחזית לא רשמית אשר נרשמה ע"י חובב מזג האוויר). קוז'וקרו אבי.
  • הוסף תגובההוספת תגובה מהירה
  • תודה רבה על התחזית המפורטת, סופ''ש ושבוע מעניינים לפנינו, תום
  • 242
  • 242
מעניין לראות לאן יתפתחו התחזיות
  • יורד מבול בחיפה סתיו
  • 350
  • 350
לדעתי מחר יהיה גשום
  • עדכוני הערב מקצינים את תחילת השבוע הבא יוסי
  • 457
  • 457
ראשון נראה גשום למדי צפון - מרכז , גם שני הולך לכיוון גשם מהצפון ועד צפון הנגב ושלישי בעיקר עד הצהריים , אז יכנס הקור המשמעותי .
  • שבת שלום 7500
  • 693
  • 693
בצפון כרגע רגוע , צירפתי תמונות מהצהריים .
אני יכול לתרום בקבוצה בעיקר בתמונות ופחות במידע , לכן אשמח שתרגישו חופשי לכתוב לי מה בא לכם לראות ואני אטייל בשבילכם .
במקביל אני כן אלמד והעדכן בעיקר על מושגים ותופעות מזג האויר ( סטודנט לשעבר מכללת כינרת - לימודי ארץ ישראל , יש לי המון מידע חיוני כתוב ).
  • תמונות זו תרומה עצומה! תמיד כיף לראות תמונות מארצינו המהממת, תום
  • 204
  • 204
תמונות מדהימות!
  • o
  • 7500 יש לך עין יהורם
  • 138
  • 138
  • תודה רבה תום 7500
  • 164
  • 164
אציין ש - %90 מהתמונות שאני מעלה כאן הם מ- דרך נוף של קקל שציינתי כמה פעמים את ההגעה .
אני ממש ממליץ לכולם להגיע מוזמנים ליצור קשר אני באהבה יקח ידריך את כל מי שירצה . כמובן בזמני החופשי וללא עלות חלילה , תרומה לידיעת הארץ לחברי הקבוצה .
  • למרבה הצער הממממ
  • 327
  • 327
מטיילים = לכלוך. הרבה לכלוך. במקומות מוסדרים כמו שמורות הטבע יש מי שמנקה (למרבה הבושה צריך לנקות אחרי הישראלי המלכלך). בדרך הנוף אין מי שמנקה. אני הייתי נזהר מלהזמין כל דכפי לשכיות החמדה של הצפון.

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • אות משקיען משקיען
  • אות מדווח מאתר סקי מדווח מאתר סקי
  • אות מדווח מלב ים מדווח מלב ים