פרימיום 👑

כתמיד, תמונות מדהימות! בשיא היצירתיות, האומנות, החדות ומציגות את השקיעה והטבע במלוא תפארתם

• טיפת נפש אומנות מכל השקיעות קפטן אבי לוגסי גל
  • 264
  • 264
כל תוספת לעננות המבורכת,לצבעי השקיעה הנועזים,וקמצוץ מהבריאה המבורכת ומקבלים את הטבע בסלון.....
  • הוסף תגובההוספת תגובה מהירה
  • כתמיד, תמונות מדהימות! בשיא היצירתיות, האומנות, החדות ומציגות את השקיעה והטבע במלוא תפארתם תום
  • 57
  • 57
תמיד כיף לקבל ממך תמונות, אתה יודע לתת מקום מכובד מאד לטבע ולצלם מזוויות מדהימות
  • לתום קפטן אבי לוגסי גל
  • 64
  • 64
קודם להכנסת התמונות,רציתי להודות לך,ורק אחר כך לצרף את התמונות. ולמה? כי אתה היחיד,והראשון שבמאת האחוזים,תעלה תגובה ולא משנה מה תהיה התמונה שתועלה. אתה לא מבקר אומנות,ואף אחד מאיתנו לא כזה, אבל מעצם התגובה,אתה משרה בנו הרגשה עילאית,תחושה של תמשיך כך,ויישר כוח,וחיבוק והמון רגשות.
באמת ומכל הלב: תודה עאאאנאאקית לך.
(וכמובן,לכל החברים בפורום איש איש בשמו)
  • באהבה ושמחה רבה, באמת, זה מגיע מכל הלב. אני ממש שמח וזה מרגש מאד לשמוע שהתגובות שלי מחזקות תום
  • 72
  • 72
ומדרבנות אותך ועוד רבים להעלות עוד תמונות, אני רק משתף אותך ואת כל הצלמים המוכשרים כאן בתחושותיי ובדעתי על התמונות, אני ממש שמח שזה מחזק. אתה וכולם פה מרגשים ומחממים את ליבי כל פעם מחדש עם כל פידבק חזרה כלפיי, זה מאד לא מובן מאליו עבורי אז באמת, כמו שאתה ועוד כאן נוהגים לכתוב לי עכשיו תורי - תודה ע-נ-ק-י-ת מקרב לב על הפידבקים חזרה, מעריך כל אחד מהם מאד!!!
  • o
  • תמונות ממש יפות ומיוחדות. אתה ממש אמן איתן
  • 111
  • 111
  • זו אחת מהסיבות למה אני רוצה לגור במישור החוף נכון לעכשיו אופיר פרנקו
  • 48
  • 48
במקרה שלי, חיפה.
יש הר גדול (הכרמל), זה בצפון המדהים עם המזג אוויר האירופי בחורף ובאביב וזה גם קרוב לקרובי משפחה שלי ועוד הרבה סיבות למה אני רוצה לגור שם.
ולא שכרמיאל היא סתם עיר פשוט יש פה ממש מעט קרובי משפחה שלי ובאיזור חיפה והקריות יש הרבה יותר, גם כרמיאל זה לא קרוב לים כמו חיפה (שזה על הים) ובתכלס כבר מיציתי את כרמיאל זו לא העיר הכי מהנה שיש. בחיפה יש הכל ובכרמיאל אין.
הדבר הכי טוב בכרמיאל זה הנופים, הרים בכל מקום והרבההה ירוק, יש גם את חילזון שאפשר לרדת לשם (לא בחורף) ולראות פרות ואת הצמחים ובקיצור את הטבע היפה של הגליל.
אבל גם בחיפה יש אחלה טבע, אומנם יש חזירי בר שנמצאים בכל מקום במקום פרות שנמצאות מחוץ לעיר ולא עושות נזק ומציקות אבל זה החיסרון מהיחידים שיש בחיפה.

חיפה זו העיר בשבילי!!!

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • אות משקיען משקיען
  • אות מדווח מאתר סקי מדווח מאתר סקי
  • אות מדווח מלב ים מדווח מלב ים