עקבו אחרינו |

אודות אתר Weather2day.co.il


אתר Weather2day מביא לגולש מידע עדכני אודות מזג האוויר ומסקר את אירועי מזג האוויר ותופעות טבע המתרחשות בעולם. מטרתנו היא להוות מאגר ומקור לידיעות בנושא מזג האוויר ומטאורולוגיה ולאגד אותם תחת קורת גג אחת ותוך כדי הקפדה על איכות התכנים המתפרסמים באתר. באתר תמצאו תצפיות ודיווחי גולשים המספקים תמונת מצב מלאה של מזג האוויר לכל איזורי הארץ בזמן אמת.מזג האוויר וטכנולוגיה

אתרינו מספק מגוון רחב של כלים למעקב אחר מזג אוויר, בינהם מכם הגשם על מפת גוגל הפעיל גם באפליקציה, מצלמות מזג אוויר שנפרסו ע"י האתר בשטח, מפות מודלים המופקות עצמאית על ידי האתר, בלוג מזג אוויר המתעדכן במידע חיוני ללמידת תחום המטאורולוגיה וחדשות מעולם מזג האוויר ע"י צוות האתר.
באתר פועל פורום מזג אוויר משולב עם מערכת דיווחים ותצפיות יחודית הראשונה מסוגה בישראל.
מערכת הדיווחים מאפשרת לגולשים לדווח על מזג האוויר אצלהם ע"י מצבים שונים של מזג האוויר, טמפרטורה ומשקעים בזמן אמת.
בזמני סערה, תופסת מערכת זו מקום חשוב בעדכונים און ליין של מזג אוויר מעודכן ואמין ישירות מהשטח ע"י אנשים אמיתיים.
המערכת הינה פרי פיתוח יחודי לאתר.

קהילה ואנשים

קהילת האתר מורכבת ממגוון רחב של משתתפים, בינהם חזאים ואנשי מטאורולוגיה, גולשים בעלי ידע נרחב בעולם המטאורולוגי ומבקרים אשר נהנים לקרוא ולהתעדכן בדיונים לקראת הסערה הבאה! האתר נצפה ע"י גורמים רבים, בינהם יחידות צה"ל, השירות המטאורולוגי חברת החשמל, אתרי החדשות של ישראל ועוד גופים אחרים שרואים באתר כלי חשוב לקבלת מידע מהשטח על אירועי מזג האוויר.

מתי עלינו לאוויר?

אחרי שנים רבות שהאתר היה רק בגדר רעיון, התבשלו התנאים ויחד עם אנשי פיתוח מוכשרים הקמנו את האתר כבר בתחילת 2009 ובתאריך 05/09/2010 האתר קיבל את כתובתו הרשמית בעולם האינטרנט. האתר צמח והתפתח עם השנים והיום הוא נצפה ע"י אלפי גולשים ונחשב לאחד מהאתרים הגדולים בישראל בתחומו. עם השנים היינו הראשונים לפתח את אפליקצית מזג האוויר המחברת בין הגולשים ומאפשרת לדווח ולשתף בזמן אמת.


בנימה אישית

אותו ניצוץ שגרם לנו להקים את האתר הזה, הוא הניצוץ שאנו רוצים ליצור אצלכם בכל מה שאנו עושים כאן.יתכן גם שתגיע לעמוד זה דרך המילה מזג אוייר או nzd tuuhr.