גשם וברד יורד בצפון הארץ מלווה בסופות רעמים עם רוחות ערות, בקו החוף הצפוני תאי עננים מפותחים שמאיימים בהצפות, בדרום הארץ - אובך ושיטפונות קלים באיזור נחל פארן. תחנת מזג האוויר של האתר בהר בנטל מדדה משב רוח של 117 קמ"ש, הגשם ימשך בשעות הקרובות עם הפוגות לפחות עד ליום שישי בצהריים.

 

לאחר עיכוב קל של המערכת החורפית שהתחילה עם גשמים בינוניים בדרום הארץ שגרמו לשיטפונות קלים שלא שיבשו את התנועה (בנתיים), התפתחות מהירה של עננות ממטירה ממערב לחוף הצפוני ובצפון הארץ גרמו לפיק קצר של גשם חזק שלווה בסופות רעמים ורוחות חזקות, בערב הגשמים הגיעו גם למרכז ולצפון הנגב. גולשי האתר שלחו לנו סרטונים ותמונות הנה כמה מהם. הכתבה תתעדכן במהלך היום בתמונות וסרטונים נוספים.

 

תחזית מזג האוויר להמשך היום: בצפון הארץ צפויים ממטרים מלווים בסופות רעמים, ברד ורוחות חזקות. בדרום צפויים ממטרים מקומיים וקיים חשש כבד משיטפונות בנחלי הדרום והמזרח ומהצפות. ייעשה אביך במרכז הארץ ובדרומה. לקראת ערב יתפשטו הגשמים למרכז. הטמפרטורות ירדו במידה ניכרת.

 

מוזמנים גם להצטייד באפליקצית מזג האוויר לאנדרואיד או לאייפון.

 

שיטפונות באיזור נחל פארן. צילום: תומר טרבלסי

 

 

 


סופות חול בדרום. ערד היום בצהריים, תיעוד: מוחמד

 

 

נהריה. תיעוד: לונה

 

 

ברד בחרמון. תיעוד: טל"ש

 

 

גשם בצפון הארץ, תיעוד: מושון, כתבנו בצפון

 

 

באורך מלא

 

 

קיבוץ מנרה בשעות הצהריים. תיעוד: ניר

 

 

מכם הגשם ברגעי מעבר העננות המפותחת

 

 

רוחות במעלה גמלא, תיעוד: אלירן

 

 

מבול בחיפה, תיעוד: ניזאר

 

 

ברקים בשמי תל אביב, תיעוד: אבי

 

 

פורסם לראשונה בתאריך 25/10/2018, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לפרסם או לעשות כל שימוש אחר במאמר ללא אישור מפורש בכתב מבעלי האתר.